אייקון ציטוט
ELEANOR SCHLESINGER

Kadabra are a magical husband and wife team who are a joy to work with! From creating and sharpening the initial concept to building a spectacular website they are incredibly professional and organized. They really know their stuff, and I highly recommend working with them. Also, they are pure joy to work with! Thank you Kadabra, we hope to work with you again soon!

שגיא מדמון

בנו לי אתר מטורף! כשאני קם בבוקר ופותח אותו אני מתרגש!!! הנתינה שלהם והיחס האכפתי עולה על כל דמיון. אני מאחל לכל מי שחולם על אתר משלו להיתקל בזוג הנפלא הזה כי משם יפתח לו המזל בכל הכח.

מעין אופק

אני יכולה לשתף אתכם שמעולם לא קיבלתי שירות כמו השירות שהילה ועמרי נתנו לי, משלב ההיכרות והאפיון ועד שלב ההשקה. כל שאלה ובקשה שהיתה לי נענתה בזמן שיא...מבחינתי הם הצליחו לייצר אתר שמשקף בדיוק את העשייה שלנו, הם השתמשו בשפה עיצובית שכבר הייתה קיימת ומינפו אותה בצורה יוצאת דופן.

דורי אהרון

מוכשרים, יסודיים,קריאטיביים ברמות גבוהות. סופר רגישים לבקשת הלקוח. בניית קונספט ייחודי מאפס. ממליץ בטירוף!!! קסם של ממש!!!

ליאור אבישי

אין כמוכם! היה כל כך כיף לעבוד ליצור ביחד. אתם מהזן הנדיר של אמינות שיא, יצירתיות שיא, פתיחות, נוכחות וכל מה שצריך כדי ליצור ביחד. מי שיבחר בכם יזכה בענק

LETS

DO

MAGIC

TOGETHER

נשמח לפתח עבורכם אתר מקצועי, אינטראקטיבי ומהיר, עם קונספט ייחודי המותאם  לצרכים של העסק שלכם. מוכנים לעשות קסמים ביחד?
לחצו על הכפתור (: